FI Black 3D Blue
 
 
 FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in
 
 
 Investiciite v Pleven View next topic
View previous topic
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Author Message
Dodyu



Joined: 28 Jan 2007
Posts: 200

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 5:29 pm Reply with quoteBack to top

Po-spokojno, izpolzvajte argumenti, fakti i konkretni danni i za da izrazite tezite si.
S obidi i zaklinaniia edva li shte postignete neshto, osven prismeh sled ostanalite.
Oshte po-malko kato izpolzvate za Pleven izrazi ot roda na:
Palask wrote:
gaden grad-ot kum jiteli-vsi4ki sa mizernici!!!!!HUBAV NO GADEN>ZA6to e taka moje da kaje samo kmeta!!!!
View user's profileSend private message
Siret



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 11

PostPosted: Sat Oct 20, 2007 7:05 pm Reply with quoteBack to top

Palask wrote:
tujno mi e kato konstatiram problemite,ni neka poglednem realno ,jiveem v gaden grad-ot kum jiteli-vsi4ki sa mizernici!!!!!HUBAV NO GADEN>ZA6to e taka moje da kaje samo kmeta!!!!


Palask,izviniavaj che shte byda tolkova otkrita! No ti si olicitvorenie na...... bylgarin v syvremennoto obshtestvo! Tipichen neudachnik! I ne zashtoto niamash vyzmozhnost, a prosto zashtoto si ot edna po-stara generaciia, sviknala da ima bez da dava!!! Da kritikuva - bez da dava analog na oproverganoto! Znaesh li, za men lichno ti si obida za grada ni! Izobshto ti ot Pleven li si?! Ako da znachi i ti si edin ot nas - mizernik i gaden?! Zashto be Palask?! Ili da si zapisha priemen chas pri kmeta i toj da mi otgovori?! Ama koj kmet?! /Ti ot Pleven li si?!/. Takiva kato teb niamat miasto prosto tuk, ne samo v Pleven, a izobshto!!!!
View user's profileSend private message
prOMiNd



Joined: 29 Jun 2007
Posts: 9

PostPosted: Sun Oct 21, 2007 1:19 pm Reply with quoteBack to top

Neka ne se zaiazhdame i da sipem huli ot nishtoto - tova ne e detski forum. Palask,ti kakvo napravi za grada, kolkoto i poznato da zvuchi. I na men mi se iska da biahme zapazili Plama i da imame takyv goliam zavod ,v kojto da raboti 1/10 ogt grada sys stabilni zaplati, kakto e s DZU i Zagorka za Stara Zagora, no.... Neka gledame napred.Az bezpristrasten , no mislia, che sama po-sebe si Obshtinata ne mozhe da otvori novi rabotni mesta. Tia mozhe da pokani investitorite, da im predlozhi teren i tolkova. Dejstvitelno triabva ni proizvodstvo, no tova ne znachi ,che ne triabva da ima Billa, Tehnopolis i t.n. Vazhnoto e te da bydat zarezhdani maksimalno ot plevenski proizvoditeli! Parichnata masa v grada e otnositelno konstantna i razkrivaneto na magazini vzima ot edni i dava na drugi. Naistina - istinata e v proizvodstvoto i dano takova se razkriva!
View user's profileSend private message
Skodow



Joined: 08 Feb 2007
Posts: 23

PostPosted: Thu Oct 25, 2007 6:59 pm Reply with quoteBack to top

Palask wrote:
jiveem v gaden grad-ot kum jiteli-vsi4ki sa mizernici!!!!!HUBAV NO GADEN>ZA6to e taka moje da kaje samo kmeta!!!!


Kakvo e tova? Ne razbiram kakvo e vinoven kmeta. Da ne gi e pravil toj tezi zhiteli? Tova, che ti si prostak lichi dori i samo ot krasnopisa ti! Chak me e iad, che tolkova kysno vidiah toia "umnik" kakvo e pisal! Sigurno niama i da vleze poveche...
View user's profileSend private message
Display posts from previous:      
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.


 Jump to:   



View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: All times are GMT
Effex-Media Web Resources
 
 
Create your own free forum now!
Terms of Service Purchase Ad Removal Forum Archive Report Abuse