FI Black 3D Blue
 
 
 FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in
 
 
 Za kakvo ... ? View next topic
View previous topic
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Author Message
Prophy



Joined: 18 Mar 2007
Posts: 4

PostPosted: Sun Mar 18, 2007 3:01 pm Reply with quoteBack to top

Nadiavam se, che vyprosyt mi ne e mngo lichen, no vse pak shte mi byde mnogo interesno da razbera za kakvo izpolzvate domashnite si kompiutri Embarassed Question Exclamation
View user's profileSend private message
GoldMasteR



Joined: 19 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 7:05 pm Reply with quoteBack to top

...zashto iskash da razberesh? za kakvo ti e?
View user's profileSend private message
Prophy



Joined: 18 Mar 2007
Posts: 4

PostPosted: Sat Apr 07, 2007 6:32 pm Reply with quoteBack to top

Interesno mi beshe da razbera zashtoto spored anketata povecheto hora (80%) izpolzvat kompiutrite si za zabavlenie, rabota i obuchenie, obache v temite v tozi forum tova ne si lichi. Naj-chesto poseshtavanite temi sa ”Obshti temi” i ”Igri” vmesto vyv foruma da se raziskvat po-seriozni temi, horata se mychat da razberat koia e naj-iakata igra i neshta ot tozi rod, vmesto da se obmenia po-cenna informaciia.
Osven tova sym na mnenie, che povecheto hora izpolzvat kompiutrite si samo za zabavlenie (ot vyprosite vyv foruma i ot poznatite mi s kompiutri). Spored mnogo hora kompiutyra mozhe da se izpolzva izkliuchitelno i samo za igri.
Ta obshto vzeto za tova slozhih anketata. Ne che me interesuva koj znae kolko prosto mi beshe interesno. Embarassed
Iskah da razbera dali nabliudeniiata mi sa verni.
View user's profileSend private message
I will servive



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 19

PostPosted: Thu Apr 26, 2007 6:38 pm Reply with quoteBack to top

mi az glasuvah za i trite vapreki 4e ako beshe vavel kombinatsii ot po 2 ot trite varianta mi4lja 4e shtjaha da budat po pravdopodobni. Zashtoto az naprimer ne si spomnjam njakoga da sam sjadal s konkretna tsel da u4a neshto na kompa si
View user's profileSend private message
Hipokrokodigo



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 42

PostPosted: Mon May 14, 2007 5:30 pm Reply with quoteBack to top

Prophy,

E koi shte si priznae 4e ne polzva za drugo pc osven da igrai warcraft i kantara ? Az makar 4e igraq edna dve igri glasuvah za i trite, shtoto ne mislq 4e moga da se sravnqwam s edin 4ista proba geimar
pak i to moje da se talkuva po sledniq na4in

zabavlenie - to qsno
obu4enie - u4im se da igraem
rabota - mi 4e tva si e rabota! interesuvash se koi e nai e nai skapaniq provaidar v grada kato sashtevemenno znaesh 4e nqma kakvo da se govori po tazi tema. Pak i edin u4enik kakva rabota moje da ima s komputara si?
View user's profileSend private message
I will servive



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 19

PostPosted: Tue May 29, 2007 4:53 pm Reply with quoteBack to top

moito nenie e gore dolo sushtoto. mogo trudno she namerish 4ovek koito da kaje 4e si puska kompira samo za igri (are za igri po moje), samo za pabota ili samo za u4ene. MI to kat igraesh neshto na engl se moish da kaish 4e si trenirash engl i ko stana to 5 v 1.
View user's profileSend private message
Hipokrokodigo



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 42

PostPosted: Fri Jun 15, 2007 6:29 pm Reply with quoteBack to top

abe da ti kaja engl ot kantara i warcrafta ne moish da nau4ish... Smile
tui sa super ograni4eni i tapi igri. Verno ima za 4etene ama koi ti 4ete i slusha ? Ne e li po vajno siir da stawa ? Smile
Pak eventualno moje da pomogne ako igraesh MNOGO igri
[...] ade as she igraq tuka edna igra. Bai Smile
View user's profileSend private message
I will servive



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 19

PostPosted: Sat Jun 16, 2007 8:18 am Reply with quoteBack to top

kak be lud li si
burzo shtrakane po mishka i klaviaturata
trenirovki po bezsunie
ako si malko po napred s engl moje da sa probvash i komandite na CS da nau4ish ko ozna4avat
razviva 4ustvoto za orientatsija
strategi4esko mislene za na4inaeshti
ta daje i yrotsi po 4at za na4inaeshti
ima si polzi Laughing

ina4e ako iskash da u4ish naistina engl fani zaigrai Master of Orione (kojat si shtesh 4ast) ili X-com (kojat si shtesh 4ast bez Interseptor i Enforser) tam ima mnogo za 4etene i ako ne popro4etesh tuk yam prosto njaa kvo da praish
View user's profileSend private message
Hipokrokodigo



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 42

PostPosted: Sun Jun 17, 2007 12:55 pm Reply with quoteBack to top

ne mersi. Igraemi sa Escape from Monkey Islands 4 ama ne moga da go namerq Sad
View user's profileSend private message
Prophy



Joined: 18 Mar 2007
Posts: 4

PostPosted: Thu Jun 21, 2007 6:00 pm Reply with quoteBack to top

Iavno mnenieto mi e pravilno kato gledam vas. Iavno igrite sa vi fiks ideia i ne mozhete da mislite i pravite drugo osven da igraete igri. A oshte kato puskah anketata predpolagah che naj mnogo shte se glasuva za ”i trite”. Sega ostavam s vpechatlenie, che v tozi forum osven koia igra da si vzema nishto drugo niama da procheta. Samo se zamislete kolko kombinacii ima mezhdu tezi tri vyzmozhnosti. Spored vas triabvashe da napravia 20-30 vyzmozhnosti i da se zanimavam s anketata okolo chas li Question Exclamation
Ne se symniavam, che ne ste razbrali vyzmozhnostite v anketata (ako ne ste razbrali - losho za vas). Estestveno, che triabva da se otmetne tova za koeto naj-chesto izpolzvate kompiutrite si. Po vashata logika vsichki mozheha da otmetnat ”zabavlenie” i sled tova da se opravdaiat, che za tiah i rabotata i obuchenieto si e zabavlenie.
P.S. Щom ste uchenici bi triabvalo da izpolzvate kompiutyra si za obuchenie Laughing Mozhe bi vyv foruma triabva da ostane samo edna tema ”igri” zashtoto kato gledam vie vsiaka tema ia obryshtate v takava.
E za dnes tolkva drug pyt poveche Twisted Evil
View user's profileSend private message
Hipokrokodigo



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 42

PostPosted: Tue Jun 26, 2007 6:28 pm Reply with quoteBack to top

ti ko praish na komputara si we genii
q dai link iskam da ti vidq tvoreniqta
View user's profileSend private message
Prophy



Joined: 18 Mar 2007
Posts: 4

PostPosted: Thu Jul 05, 2007 6:19 pm Reply with quoteBack to top

V http://www.prophy.hit.bg/ mozhesh da vidish vsichki moi tvoreniia.
V moia otgovor niamashe nishto lichno, no vse pak si se zasegnal Twisted Evil
View user's profileSend private message
I will servive



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 19

PostPosted: Sat Jul 14, 2007 8:19 pm Reply with quoteBack to top

nee li normalno se pak da si igraem
az li4no izpolzvam kompa si predimno za razvle4enie i v mnogo redki slu4ai za rabota ako kajesh po dobar na4in za razvli4ane ot igra she go probvam

a mejdu drugoto tvoite tvorenija neshto ne gi vidjah, javno oshe sa tvorjat (ne sa obijdai)

mejdu drugoto odavna sam sa primiril s fakta 4e kvoto i da stane verojatnosta da polzvam kompa si po malko za igri ot kolkoto za drugo i ne vijdam kvo losho ima v tova
li4no moito mnenie e 4e imenno igrite tlaskat harduernija progres shtot kat sa ofis programite njamat nujda ot P4 2000 i pove4e i neznamsi kva videokarta 4e i oshte ot 500 ram. E aide ima tam njakav nishtojen protsent hora deto sa zanimavat s sjakvi dizaini, animatsii i tn ma ne mislja 4e te sa dvijeshtata sila na PC biznesa
tai 4e blagodari na sudbata 4e sashtestvuvat neshtani lameri kat nas da durpat pctata napred
View user's profileSend private message
Hipokrokodigo



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 42

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 5:05 pm Reply with quoteBack to top

i will survive,

e za tova mojem da sporim 4e dizaina i animaciqta tlaskat hardware-niq progres... ako beshe taka nqmashe da se 4udq sega na kogo da si dam animaciqta da q renderira shtoto moq pc e slab...
Final Fantasy sa go rendvali 1000 komputara.
Animaciqta, dizaina i igrite tlaskat hard~ progres
View user's profileSend private message
I will servive



Joined: 06 Mar 2007
Posts: 19

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 5:18 pm Reply with quoteBack to top

hubavo 1 film go rendvali 1000 mashini ...
kolko oshte takiva filma det po tolkova mashini gi rendvat sa izlezli. Tova 4e na godina izlizat 10-15 zaglavija minali po seroizna obrabotka nee nishto v sravnenie na stotitsite igri det izlizat na mesets.
ina4e estesveno si prav no tjahnata rolja nee tolkova opredeljashta shtoto na potrebitelja na filmi (ako slu4aino iska da gi glena na comp) ne mu trjabva njakva nenormalno moshna mashina, dokat ei go na ako si zemesh edna dakajem sravnitelno moshna mashina i si zemesh poslednite izlezli igri samnjavam sa 4e normalno bi mogal da gi igraesh na max vsi4ko.
Ako igrite ne sashtestvuvaha verojatno kompovete shtjaha da sa razdeljat na profesionalni i neprofesionalni. Prostite useri ko im ostava da pravjat - 4at, fil4eta, text4eta, internet i tn i si4ko tova varvi idealno i na 400-500 Mhz. Pak ve4e dizainerite (obshto kazano) shtjaha da si zemat profesionalni mashini mnogo po moshni ot obiknovennite.
Prosto sa zamisli na kogo mu trjaa moshten comp i dali podobnite nemu sa mnogo shtoto sam ubeden 4e ne pove4e ot 1 na 100 njakoga sa e probval s njakav dizain (bez web za nego moshten comp ne ti trjaa) i sigurno 1 na 1000 ot gornite sa zanimava s tova profesionalno.
View user's profileSend private message
Display posts from previous:      
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.


 Jump to:   



View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: All times are GMT
Effex-Media Web Resources
 
 
Create your own free forum now!
Terms of Service Purchase Ad Removal Forum Archive Report Abuse